mobil: +421 907 815 420

Slnečný BAKOVEC
Slnečný BAKOVEC Jeden z 9 nových domov môže byť tvoj!
Stavajte výhodne-stavebný pozemok!
Stavajte výhodne-stavebný pozemok! Vyberte si pozemok, ktorý je naozaj STAVEBNÝ (v súlade s platným územným plánom, vydané platné územné rozhodnutie, na hranicu pozemku privedené voda aj elektrina, vybudovaná spevnená prístupová cesta) a má všetko čo chcete: skvelá dostupnosť, slniečko po celý deň, tiché miesto len neďaleko mesta, pekný výhľad na okolie a výhodná cena!
Obchodné priestory, po rekonštrukcii
Obchodné priestory, po rekonštrukcii Pekné obchodné priestory, po rekonštrukcii, veľmi dobrý prístup z verejného parkoviska (aj bezbariérový). K dispozícii sú dva priestory v polyfunkčnej budove na ul. Mierová, sídlisko Brezovec, Dolný Kubín. Každý z priestorov má WC+umývadlo. Nová dlažba, dvere a okná. Vlastné merače spotreby energií. Nájomné 4,50€/m2/mesiac+energie.

Obchodné priestory, po rekonštrukcii

Cena: 4,50 €/m2/mesiac
Kraj:Žilinský kraj
Okres:Dolný Kubín
Obec:Dolný Kubín
Ulica:Mierová
Kategória:Komerčné objekty
Stav objektu:čiastočná rekonštrukcia
Počet miestností:1
Úžitková plocha:70 m2
Energ. certifikát:neuvedené
 
ID inzerátu:201805

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na prenájom 2 obchodné priestory v polyfunkčnom objekte v Dolnom Kubíne - na sídlisku Brezovec, ulica Mierová. Priestory sú po rekonštrukcii, nová dlažba, stierky, vymaľované + nové dvere aj okná a soc. zariadenie. Jeden priestor má rozlohu 70 m2, druhý má 72 m2. Nachádzajú sa vedľa sebe a je možné každý z nich prenajať samostatne. Vykurovanie je centrálne, ústredným kúrením. Cena je 4,50€/m2/mesiac + energie. Cena nájmu je bez DPH. Ceny za energie (elektrina, kúrenie, voda) sa účtujú podľa nameranej spotreby - každý priestor má vlastné merače. K dispozícii ihneď. Dobrý prístup - verejné parkovanie tesne pred objektom, možný aj bezbariérový prístup!

Maklér:

makler
Maklér:Milan Migo
Telefón:0907 815 420
E-mail:milanmigo-ZVNC-gmail.com

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2