mobil: +421 907 815 420

Slnečný BAKOVEC
Slnečný BAKOVEC Jeden z 9 nových domov môže byť tvoj!
Stavajte výhodne-stavebný pozemok!
Stavajte výhodne-stavebný pozemok! Vyberte si pozemok, ktorý je naozaj STAVEBNÝ (v súlade s platným územným plánom, vydané platné územné rozhodnutie, na hranicu pozemku privedené voda aj elektrina, vybudovaná spevnená prístupová cesta) a má všetko čo chcete: skvelá dostupnosť, slniečko po celý deň, tiché miesto len neďaleko mesta, pekný výhľad na okolie a výhodná cena!
Obchodné priestory, po rekonštrukcii
Obchodné priestory, po rekonštrukcii Pekné obchodné priestory, po rekonštrukcii, veľmi dobrý prístup z verejného parkoviska (aj bezbariérový). K dispozícii sú dva priestory v polyfunkčnej budove na ul. Mierová, sídlisko Brezovec, Dolný Kubín. Každý z priestorov má WC+umývadlo. Nová dlažba, dvere a okná. Vlastné merače spotreby energií. Nájomné 4,50€/m2/mesiac+energie.

Ideálne pozemky pre RD

Cena: 21,00 €/m2
Kraj:Žilinský kraj
Okres:Dolný Kubín
Obec:Zázrivá
Kategória:Pozemky
Vodovod:na pozemku
Elektrina:na pozemku
Plyn:pri pozemku
Kanalizácia:na pozemku
Plocha pozemku:896 m2
 
ID inzerátu:201802

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj pozemky pre rodinné domy Zázrivá -IBV. K dispozícii sú už len POSLEDNÉ DVA pozemky - viď označené na obrázku, mapke farbou zelenou a modrou. Plocha: "zelený" pozemok má výmeru 896m2, "modrý" pozemok má výmeru 775 m2. Asfaltová prístupová cesta od existujúcej IBV + spevnená cesta medzi novými pozemkami. Na hranici pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka ajkanalizácia. V blízkosti pozemku sa nachádza plynová prípojka. Výhody: slnečný, tiché prostredie, škola, škôlka, obchody, reštaurácie v blízkosti. Výborné na trvalé aj rekreačné bývanie (turistika, cykloturistika). Cena 21 €/m2, dohoda istá!

Maklér:

makler
Maklér:Milan Migo
Telefón:0907 815 420
E-mail:milanmigo-ZVNC-gmail.com

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2