mobil: +421 907 815 420

Slnečný BAKOVEC
Slnečný BAKOVEC Jeden z 9 nových domov môže byť tvoj!
Stavajte výhodne-stavebný pozemok!
Stavajte výhodne-stavebný pozemok! Vyberte si pozemok, ktorý je naozaj STAVEBNÝ (v súlade s platným územným plánom, vydané platné územné rozhodnutie, na hranicu pozemku privedené voda aj elektrina, vybudovaná spevnená prístupová cesta) a má všetko čo chcete: skvelá dostupnosť, slniečko po celý deň, tiché miesto len neďaleko mesta, pekný výhľad na okolie a výhodná cena!
Obchodné priestory, po rekonštrukcii
Obchodné priestory, po rekonštrukcii Pekné obchodné priestory, po rekonštrukcii, veľmi dobrý prístup z verejného parkoviska (aj bezbariérový). K dispozícii sú dva priestory v polyfunkčnej budove na ul. Mierová, sídlisko Brezovec, Dolný Kubín. Každý z priestorov má WC+umývadlo. Nová dlažba, dvere a okná. Vlastné merače spotreby energií. Nájomné 4,50€/m2/mesiac+energie.

Byt so skvelou polohou - pôvodný a zachovalý stav

Cena: 1 145,00 €/m2
Kraj:Žilinský kraj
Okres:Dolný Kubín
Obec:Dolný Kubín
Ulica:Okružná
Kategória:Byty
Druh:3 izbový byt
Úžitková plocha:71 m2
Stav objektu:čiastočná rekonštrukcia
Poschodie:1 / 0
Energ. certifikát:neuvedené
 
ID inzerátu:201803

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt Dolný Kubín-Bysterec, ul. Okružná. Plocha: úžitková 71,16m2. Nachádza sa na 1. poschodí v bytovke s výťahom. Podlaha: PVC. Vybavenie kuchyne: kuchynská linka, sporák. Panelová bytovka, vykonaná komplet regulácia vykurovania. Skvelá poloha v rámci sídliska aj mesta - obchody 50m, škola 200m, škôlka 250m, zastávka autobusu MHD 70m. Cena 1 145 €/m2 (dohoda istá!). Možnosť ponechať aj väčšiu časť zariadenia - nábytku.

Maklér:

makler
Maklér:Milan Migo
Telefón:0907 815 420
E-mail:milanmigo-ZVNC-gmail.com

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2