mobil: +421 907 815 420

Slnečný BAKOVEC
Slnečný BAKOVEC Jeden z 9 nových domov môže byť tvoj!
Stavajte výhodne-stavebný pozemok!
Stavajte výhodne-stavebný pozemok! Vyberte si pozemok, ktorý je naozaj STAVEBNÝ (v súlade s platným územným plánom, vydané platné územné rozhodnutie, na hranicu pozemku privedené voda aj elektrina, vybudovaná spevnená prístupová cesta) a má všetko čo chcete: skvelá dostupnosť, slniečko po celý deň, tiché miesto len neďaleko mesta, pekný výhľad na okolie a výhodná cena!
Obchodné priestory, po rekonštrukcii
Obchodné priestory, po rekonštrukcii Pekné obchodné priestory, po rekonštrukcii, veľmi dobrý prístup z verejného parkoviska (aj bezbariérový). K dispozícii sú dva priestory v polyfunkčnej budove na ul. Mierová, sídlisko Brezovec, Dolný Kubín. Každý z priestorov má WC+umývadlo. Nová dlažba, dvere a okná. Vlastné merače spotreby energií. Nájomné 4,50€/m2/mesiac+energie.

Exkluzívny výhľad, stavebné povolenie, prípojky a cesta - stavajte hneď!

Cena: 51 114,00 €
Kraj:Žilinský kraj
Okres:Žilina
Obec:Terchová
Kategória:Pozemky
Vodovod:neuvedené
Elektrina:na pozemku
Plyn:nie je
Kanalizácia:neuvedené
Plocha pozemku:1217 m2
 
ID inzerátu:10

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj pozemky - 4 rekreačné pozemky na krásnom mieste medzi obcami Terchová a Zázrivá (Rovná Hora). Pozemky sú na juhovýchodnom svahu, príjemné a tiché miesto s naozaj exkluzívnymi výhľadmi na Malý Rozsutec. Vybudovaná nová komunikácia - v zime udržiavaná! Plocha: pozemku 1217m2. Mierne svahovitý pozemok.Na pozemku sa nachádza elektrická prípojka, vlastná studňa a čistička odpadových vôd.Výhody: luxusný, slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, turistika, cykloturistika. Orientačná cena 51 114 € (za 1.217 m2). Ku každému pozemku je aj podiel na prístupovej ceste (380m2).

Maklér:

makler
Maklér:Milan Migo
Telefón:0907 815 420
E-mail:milanmigo-ZVNC-gmail.com

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2