mobil: +421 907 815 420

Slnečný BAKOVEC
Slnečný BAKOVEC Jeden z 9 nových domov môže byť tvoj!
Stavajte výhodne-stavebný pozemok!
Stavajte výhodne-stavebný pozemok! Vyberte si pozemok, ktorý je naozaj STAVEBNÝ (v súlade s platným územným plánom, vydané platné územné rozhodnutie, na hranicu pozemku privedené voda aj elektrina, vybudovaná spevnená prístupová cesta) a má všetko čo chcete: skvelá dostupnosť, slniečko po celý deň, tiché miesto len neďaleko mesta, pekný výhľad na okolie a výhodná cena!
Obchodné priestory, po rekonštrukcii
Obchodné priestory, po rekonštrukcii Pekné obchodné priestory, po rekonštrukcii, veľmi dobrý prístup z verejného parkoviska (aj bezbariérový). K dispozícii sú dva priestory v polyfunkčnej budove na ul. Mierová, sídlisko Brezovec, Dolný Kubín. Každý z priestorov má WC+umývadlo. Nová dlažba, dvere a okná. Vlastné merače spotreby energií. Nájomné 4,50€/m2/mesiac+energie.

Slnečný stavebný pozemok, všetky siete a cesta

Cena: 32,90 €/m2
Kraj:Žilinský kraj
Okres:Dolný Kubín
Obec:Párnica
Kategória:Pozemky
Vodovod:na pozemku
Elektrina:na pozemku
Plyn:nie je
Kanalizácia:nie je
Plocha pozemku:965 m2
 
ID inzerátu:201801

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj posledné 2 pozemky vhodné na stavbu RD - v novo vybudovanej ulici, schválené územným plánom obce. Výhody: slnečné miesto, pekný výhľad, tiché prostredie. Vzdialenosť od centra DK len 6 minút autom. Cena už od 32,90 €/m2. Výstavba RD už začala.... Na výber už len 2 pozemky (6 už predaných a stavia sa!!!). Výmery pozemkov: pozemok č. 2 - 762 m2 + podiel na prístupovej ceste 120 m2, pozemok č. 8 - 965 m2 + podiel na prístupovej ceste 120 m2.

Maklér:

makler
Maklér:Milan Migo
Telefón:0907 815 420
E-mail:milanmigo-ZVNC-gmail.com

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2