mobil: +421 907 815 420

Slnečný BAKOVEC
Slnečný BAKOVEC Jeden z 9 nových domov môže byť tvoj!
Stavajte výhodne-stavebný pozemok!
Stavajte výhodne-stavebný pozemok! Vyberte si pozemok, ktorý je naozaj STAVEBNÝ (v súlade s platným územným plánom, vydané platné územné rozhodnutie, na hranicu pozemku privedené voda aj elektrina, vybudovaná spevnená prístupová cesta) a má všetko čo chcete: skvelá dostupnosť, slniečko po celý deň, tiché miesto len neďaleko mesta, pekný výhľad na okolie a výhodná cena!
Obchodné priestory, po rekonštrukcii
Obchodné priestory, po rekonštrukcii Pekné obchodné priestory, po rekonštrukcii, veľmi dobrý prístup z verejného parkoviska (aj bezbariérový). K dispozícii sú dva priestory v polyfunkčnej budove na ul. Mierová, sídlisko Brezovec, Dolný Kubín. Každý z priestorov má WC+umývadlo. Nová dlažba, dvere a okná. Vlastné merače spotreby energií. Nájomné 4,50€/m2/mesiac+energie.

Spustili sme novú web stránku, ktorá je prehľadná a umožní Vám pohodlné vyhľadanie Vami zvolenej nehnuteľnosti. Načasovanie spustenia novej stránky sa zhoduje s naším TOP projektom, ktorým je pripravovaná výstavba cenovo výhodných rodinných domov v obci Párnica (len 6-7 minút autom z centra Dolného Kubína), na pozemkoch za veľmi výhodné ceny. (viac info k pozemkom nájdete v našej ponuke).

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2